120
05.07.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy to będzie miało jakiś wpływ na poprawę życia mieszkańców Elbląga? Może przynajmniej tych najbiedniejszych? A może choć jednego biednego?
(2021.07.05)

info

28  
  5
Egoistki bojące się odpowiedzialności ! Chcecie skwaru? Do obozu w Sztutowie macie blisko, dopiszcie swoje nazwiska do hitlerowców :/ Mamy z mężem chorego synka i On - chory - jest CUDOWNYM dzieciakiem, tylko trzeba być odpowiedzialnym i dojrzałym by to ogarnąć ! Egoistki ! Tchórze ! WSTYD !!!
reAListkA (2021.07.05)
„Elbląg jest kobietą” kolejny odlot, ktoś musi im coś sprzedawać. Jest tam taki w sejmie, ma chyba adhd i popiera ten tego. .. ..
dfghyj (2021.07.05)

info

37  
  3
chyba wam upały zaszkodziły a moze skwer aborcji?
(2021.07.05)

info

38  
  7
Poseł Falej, dalej nie mam odpowiedzi pod postem na fb. Ucieczka przed pytaniami suwerena?
Ruyer (2021.07.05)

info

27  
  6
nie pokazujcie więcej tych brzydkich kobiet
jaaaaaaa (2021.07.05)

info

34  
  9
to wina słońca
(2021.07.05)
Obok nich na zdjęciu brakuje jeszcze elbląskiego komunisty bezdzietnego bezrobotnego kawalera Roberta K
(2021.07.05)

info

30  
  9
ksenofobiczna inicjatywa, wręcz trącając rasizmem, ludzka rasa jedna rasa, nie ma lepszych i gorszych, kobiety kosztem innych mają emerytury 5 lat wcześniej niż np. homoseksualni mężczyźni, dość wyzysku przez kobiety, wszyscy są równi,
stop rasizmowi (2021.07.05)

info

26  
  2
Jak u zbiegu tych ulic był Step Trawa po pas i psie gówno wtedy trzeba było otwierać skwer praw kobiet. .. akurat to by pasowało do waszej orientacji i organizacji. .. wtedy byłbym za.
Fret... (2021.07.05)

info

30  
  6