A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy to będzie miało jakiś wpływ na poprawę życia mieszkańców Elbląga? Może przynajmniej tych najbiedniejszych? A może choć jednego biednego?
Egoistki bojące się odpowiedzialności !
Chcecie skwaru?
Do obozu w Sztutowie macie blisko, dopiszcie swoje nazwiska do hitlerowców :/
Mamy z mężem chorego synka i On - chory - jest CUDOWNYM dzieciakiem, tylko trzeba być odpowiedzialnym i dojrzałym by to ogarnąć !
Egoistki !
Tchórze !
WSTYD !!!
„Elbląg jest kobietą” kolejny odlot, ktoś musi im coś sprzedawać. Jest tam taki w sejmie, ma chyba adhd i popiera ten tego. .. ..
chyba wam upały zaszkodziły a moze skwer aborcji?
Poseł Falej, dalej nie mam odpowiedzi pod postem na fb. Ucieczka przed pytaniami suwerena?
nie pokazujcie więcej tych brzydkich kobiet
to wina słońca
Obok nich na zdjęciu brakuje jeszcze elbląskiego komunisty bezdzietnego bezrobotnego kawalera Roberta K
ksenofobiczna inicjatywa, wręcz trącając rasizmem, ludzka rasa jedna rasa, nie ma lepszych i gorszych, kobiety kosztem innych mają emerytury 5 lat wcześniej niż np. homoseksualni mężczyźni, dość wyzysku przez kobiety, wszyscy są równi,
Jak u zbiegu tych ulic był Step Trawa po pas i psie gówno wtedy trzeba było otwierać skwer praw kobiet. .. akurat to by pasowało do waszej orientacji i organizacji. .. wtedy byłbym za.