Wybrany wątek opinii
Egoistki bojące się odpowiedzialności !
Chcecie skwaru?
Do obozu w Sztutowie macie blisko, dopiszcie swoje nazwiska do hitlerowców :/
Mamy z mężem chorego synka i On - chory - jest CUDOWNYM dzieciakiem, tylko trzeba być odpowiedzialnym i dojrzałym by to ogarnąć !
Egoistki !
Tchórze !
WSTYD !!!
Do moderacji
Odpowiedz
46
10
@reAListkA - I git! Wasz wybór był taki. Nie odbierajcie go inaczej czującym i myślącym!!! Dużo zdrowia dla synka!!!
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@reAListkA - popieram komentarz, lekarze wmawiali mi że urodze dziecko bez nożki, rączki, uposledzone, a tu niespodzianka, dziecko ma nascie lat, jest mega ładna, zgrabna, mądra. i co wy na to mamuśki.
Do moderacji
Odpowiedz
7
2