Wybrany wątek opinii

Egoistki bojące się odpowiedzialności ! Chcecie skwaru? Do obozu w Sztutowie macie blisko, dopiszcie swoje nazwiska do hitlerowców :/ Mamy z mężem chorego synka i On - chory - jest CUDOWNYM dzieciakiem, tylko trzeba być odpowiedzialnym i dojrzałym by to ogarnąć ! Egoistki ! Tchórze ! WSTYD !!!
reAListkA (2021.07.05)
@reAListkA - I git! Wasz wybór był taki. Nie odbierajcie go inaczej czującym i myślącym!!! Dużo zdrowia dla synka!!!
(2021.07.05)
@reAListkA - popieram komentarz, lekarze wmawiali mi że urodze dziecko bez nożki, rączki, uposledzone, a tu niespodzianka, dziecko ma nascie lat, jest mega ładna, zgrabna, mądra. i co wy na to mamuśki.
(2021.07.06)
Powrót do komentarzy