Wybrany wątek opinii
Wstydzę się za was - Elblążanka
Do moderacji
Odpowiedz
98
12
@reAListkA - No tak bo takie kobiety jedyne co potrafią zmienić to nazwę skrzyżowania xD. Tego Elbląg potrzebuje. ..
Do moderacji
Odpowiedz
16
2
@reAListkA - Totalny absurd!
Do moderacji
Odpowiedz
6
0