Wybrany wątek opinii

Wstydzę się za was - Elblążanka
reAListkA (2021.07.05)
@reAListkA - No tak bo takie kobiety jedyne co potrafią zmienić to nazwę skrzyżowania xD. Tego Elbląg potrzebuje. ..
Kokosza (2021.07.05)
@reAListkA - Totalny absurd!
(2021.07.06)
Powrót do komentarzy