UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta wstrętna i natrętna Baba przyczepiła się do Elbląga. Jeszcze tu ciągnie uzdrowiciela Słupska, a co on ma do kobiet, przecież to wielbiciel chłopaków. Falej lepiej niech z sobą zrobi porządek i ucieka do Olsztyna.

Zkjot

Anuluj