A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@.,.., - Afera hazardowa, vatowska, paliwowa. Amber Gold. Likwidacja stoczni, wyprzedaż za bezcen fabryk. To aktualne to jest pikuś. Trochę obiektywizmu.
@TeofiISkorupa - Człowieku, zmień zioło- to mocno szkudzi.
Kto w tych czasach kupi ten budynek, kak niedługo 4 fala się szykuje i znowu lockdown. Niech sobie Morawiecki kupi
@Ttkk-zapomniałeś jeszcze o mafii Vatowskiej u Banasia, Panu Chrzanowskim z KNF, o SKOK -ach o Obajtku nie wspomnę. A jak tam ten prom z waszej nowej stoczni -stępka się jeszcze nie urwała??? Gruz z Ostrołęki po nowiutkiej elektrowni wywieźliście?Respiratory sprzedane?. Zapłaciliście już poczcie za wybory-tylko 130 melonów. Nie zapomnij by przybyło jeszcze kilka tysięcy stanowisk dla swoich w spółkach państwowych, przecież kuzyni muszą gdzieś pracować. Kolejna dostawa super taniego gazu gazoportu kiedy??- bo coś ostatnio zdrożał ten ruski.
W 2015 roku PiS obiecywał część instytucji i wydziałów wojewodzkich przenieść do Elbląga, a także oddziały niektórych ministerstw przenieść poza Warszawę.
Oczywiście to pierwsze bardziej realne choć do tej pory niezrealizowane, a raczej przenoszone kolejne przez ostatnie 6 lat z Elblaga do olsztyna. Może zaadoptować minimalnym kosztem na biurowiec, zamiast go budować za kilkadziesiąt mln na Wyspie Spichrzów. A przede wszystkim podzielić na 3 części. 1/ od Giermkow na hotel, jak kiedyś tam byl tzw ABB - Hotel, 2/ część głowna - biurowiec plus sklepy, gabinety na parterze i piętrze 3/ Casino z wejsciem od Pl Słowiańskiego
Dziwię że nie zadzwonili do Geslerowej, może by chociaż restauracje uratowała :)
Nie ma co im byc dobrze, bo na upadłości nic nie stracily, a przez lata czerpaly same dla siebie zyski, dlatego tak to poszlo a nie inaczej. Dbalosc o wlasne 4litery zaniedbalo interes, ale uszlo im to na sucho:/
To klątwa POwców którzy urządzali tam sobie często wieczory wyborcze.
Daję złotówkę + VAT
zdzwonić do pani gesler? a widział kto te babsztyle co tam pracowały? Geslerowa by po jednym zdaniu opuściła te towarzystwo wzajemnej adoracji, prl zakorzeniony, zaniedbane i bardzo niekompetentne, ile razy chciałem rzucić mięsem, ale resztki kultury zachowałem.