UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma co im byc dobrze, bo na upadłości nic nie stracily, a przez lata czerpaly same dla siebie zyski, dlatego tak to poszlo a nie inaczej. Dbalosc o wlasne 4litery zaniedbalo interes, ale uszlo im to na sucho:/
Marlwinlena