UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ma co im byc dobrze, bo na upadłości nic nie stracily, a przez lata czerpaly same dla siebie zyski, dlatego tak to poszlo a nie inaczej. Dbalosc o wlasne 4litery zaniedbalo interes, ale uszlo im to na sucho:/

Marlwinlena

Anuluj