UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ttkk-zapomniałeś jeszcze o mafii Vatowskiej u Banasia, Panu Chrzanowskim z KNF, o SKOK -ach o Obajtku nie wspomnę. A jak tam ten prom z waszej nowej stoczni -stępka się jeszcze nie urwała??? Gruz z Ostrołęki po nowiutkiej elektrowni wywieźliście?Respiratory sprzedane?. Zapłaciliście już poczcie za wybory-tylko 130 melonów. Nie zapomnij by przybyło jeszcze kilka tysięcy stanowisk dla swoich w spółkach państwowych, przecież kuzyni muszą gdzieś pracować. Kolejna dostawa super taniego gazu gazoportu kiedy??- bo coś ostatnio zdrożał ten ruski.

,.,.,

Anuluj