Wybrany wątek opinii
Tym Hotelem zarządzały kolejno /cwane, ale psychicznie, to tylko gospodynie domowe/. kobiety. Kolejne przejęcia i owe nieudaczne "dyrektorki"doprowadziły całość do upadku.
Do moderacji
Odpowiedz
43
7
Ostatnie towarzystwo było z PRL. nieprzyjemne, chowały się i kłamały. Dobrze im tak. wredne babska.
Do moderacji
Odpowiedz
11
0
Nie ma co im byc dobrze, bo na upadłości nic nie stracily, a przez lata czerpaly same dla siebie zyski, dlatego tak to poszlo a nie inaczej. Dbalosc o wlasne 4litery zaniedbalo interes, ale uszlo im to na sucho:/
Do moderacji
Odpowiedz
6
0