58
05.07.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Ttkk - Zaraz z psikusia będzie Pan Psikuś ale wtedy już nie będzie czego zbierać. ..
EB (2021.07.06)
Wójcik niech fabrykę otworzy hehe
........ (2021.07.06)

info

3  
  0
@:;) - Lodziarnie
Go (2021.07.06)
Bardzo niska cena tylko 750,00 zł za metr. .. ..
(2021.07.06)

info

1  
  0
Obiekt wymaga ogromnych nakładów, aby dostosować go do współczesnych realiów. Docieplenie, wymiana okien, drzwi, pokryć podłogowych, pewnie też instalacji. Na biurowiec by się nadawał, chociaż praktycznie nie ma parkingu. Inwestor musi dobrze przemyśleć taki zakup.
SIB (2021.07.06)

info

3  
  0
urzad wojewódzki zrobić i już wszystkie urzedy w jednej linii.
(2021.07.06)

info

1  
  0
Mieszkałem tam kilka lat, z przygodami. Dwa razy po imieninach od peta hajcowało się łóżko.
ex W 24 (2021.07.06)

info

0  
  0
@W1T1 - Wybierac to sobie moga nawet małpę. Glodz wedlug prawa kanonicznego nie moze pelnic funkcji Soltysa. .. Ale ciemny ludek kocha nawiedzonych i bogatych cwaniaczkow.
(2021.07.06)
Ale bym tam zrobiła. .. Spa i hotel 5*
Mercy (2021.07.07)
@Mercy - do dzieła. .. .. za co ???? 5* pojęcie nie masz o czym bredzisz
HAHAHI (2021.07.07)