Wybrany wątek opinii
Nasza partia swoją dalekowzrocznością, proponuje zrobić tam wielki sklep - lumpex, tak aby portfele rodaków nadal grubiały i aby rodacy chodzili zawsze modnie ubrani za naprawdę niewielkie pieniądze. Elblążanom to się po prostu należy. Mądry wielki wódz popiera tanie sklepy. Proponujemy też, wprowadzić do sklepów sprzedaż lekko nadjedzonej żywności, na pewno wielu rodaków skorzysta i smacznie sobie zje niezłe jedzonko, sporo oszczędzając przy tym na wymarzone wakacje. To wszystko w połączeniu z obecnym już wspaniałym socjalem, spowoduje dalszy wzrost, i tak już bardzo wysokiej stopy życiowej każdego obywatela.
Do moderacji
Odpowiedz
23
14
@TeofiISkorupa - W lumpeksach to społeczeństwo ubierało się w latach 2008-2014 a jadało gorzej niż teraz. Stopa życiowa istotnie podwyższyła się ale w perspektywie kilku najbliższych lat raczej ustabilizuje się a relatywnie obniży się przez inflacje bo żadne państwo które nie dysponuje nowoczesną gospodarką wysokich technologii długo nie wytrzyma rozbudowanego systemu rozdawnictwa bez podwyższania podatków.
Do moderacji
Odpowiedz
26
15
@TeofiISkorupa - Człowieku, zmień zioło- to mocno szkudzi.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3