UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W 2015 roku PiS obiecywał część instytucji i wydziałów wojewodzkich przenieść do Elbląga, a także oddziały niektórych ministerstw przenieść poza Warszawę. Oczywiście to pierwsze bardziej realne choć do tej pory niezrealizowane, a raczej przenoszone kolejne przez ostatnie 6 lat z Elblaga do olsztyna. Może zaadoptować minimalnym kosztem na biurowiec, zamiast go budować za kilkadziesiąt mln na Wyspie Spichrzów. A przede wszystkim podzielić na 3 części. 1/ od Giermkow na hotel, jak kiedyś tam byl tzw ABB - Hotel, 2/ część głowna - biurowiec plus sklepy, gabinety na parterze i piętrze 3/ Casino z wejsciem od Pl Słowiańskiego


Anuluj