58
05.07.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
My przejęlibyśmy ten obiekt na Szuflandię, ale za 9 baniek za drogo. .. ..
NadszyszkownikKilkujadek (2021.07.05)

info

8  
  1
@Cogdziejak - Dobrze czytasz. Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem a będziesz wiedział
(2021.07.05)
@TeofiISkorupa- twoja partia nierobie najpierw niech upora się ze swoimi złodziejami naszego majątku - czyli wyjaśni i ukarze złodziei od respiratorów i maseczek a nie tumani naród że wszystko jest ok. i umarza dochodzenie. Jak tam w Ostrołęce gruz po nowej elektrowni wywieziony??
.,.., (2021.07.05)
@TeofiISkorupa- wasz towarzysz pan Banaś wiedziałby jak zagospodarować ten budynek. Może obajtek ulokuje swoją świerzą gotówkę w kolejny pałac-ten byłby zaprawdę najokazalszy. -
(2021.07.05)

info

5  
  0
W tym mieście tylko na DPS się nadaje
Działkowicz (2021.07.05)

info

3  
  3
Ostatnie towarzystwo było z PRL. nieprzyjemne, chowały się i kłamały. Dobrze im tak. wredne babska.
(2021.07.05)
Chyba żal.
(2021.07.05)
Wymagałby dużych nakładów finansowych na dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wymiana drzwi na szersze, nowych wind i ogólnie dużej przebudowy i dowinasowansowania w sprzęt. Zwrot kosztów niepewny. Chyba pomysł nietrafiony. Brak też parkingu.
(2021.07.05)
Tusk wrócił z kasą. Poseł Kropiwnicki też ma 9 mieszkań. Może pomogą. Senator Wcisłą i posłanka Gelert do działa😀. Jest 💪 w PO
Ttkk (2021.07.05)
Co tak boli cię Głódź. Ludzie sami wybrali go sołtysa, jak się nie sprawdzi mogą go odwołać. Zobacz lepiej jak "demokratycznie"został wybrany Donald Tusk.
W1T1 (2021.07.05)