UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@TeofiISkorupa- twoja partia nierobie najpierw niech upora się ze swoimi złodziejami naszego majątku - czyli wyjaśni i ukarze złodziei od respiratorów i maseczek a nie tumani naród że wszystko jest ok. i umarza dochodzenie. Jak tam w Ostrołęce gruz po nowej elektrowni wywieziony??
.,..,