Wybrany wątek opinii

Czy Daniel Obajtek i firma Orlen, oraz nasz poseł Leonard Krasulski zostali już o tym przetargu powiadomieni ? I to nie jest żart, tylko w takich przypadkach trzeba się angażować także radnym PiS i Miastu, by jak najszybciej załatwić ten temat. , by kolejny duży pomnik nieudolności, drugi po ciastkarskim Placu Konstytucji nie pokazywał nieudolności wladz Elbląga.
(2021.07.05)
Tusk wrócił z kasą. Poseł Kropiwnicki też ma 9 mieszkań. Może pomogą. Senator Wcisłą i posłanka Gelert do działa😀. Jest 💪 w PO
Ttkk (2021.07.05)
Powrót do komentarzy