UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofiISkorupa- wasz towarzysz pan Banaś wiedziałby jak zagospodarować ten budynek. Może obajtek ulokuje swoją świerzą gotówkę w kolejny pałac-ten byłby zaprawdę najokazalszy. -


Anuluj