A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ostatnia ekscelencja dyrektorka, kobieta duch, znikała jak przyszło do płatności, nie wiadomo gdzie i w jakich okolicznościach, a jak sie pojawiała, to głupa paliła. po co przyszłiście tak mawiała. co za babsztyl. ciekwae co z nią i jej personelem, bardzo niemiłe i niekulturalne towarzysztwo.
Czy Daniel Obajtek i firma Orlen, oraz nasz poseł Leonard Krasulski zostali już o tym przetargu powiadomieni ?
I to nie jest żart, tylko w takich przypadkach trzeba się angażować także radnym PiS i Miastu, by jak najszybciej załatwić ten temat. , by kolejny duży pomnik nieudolności, drugi po ciastkarskim Placu Konstytucji nie pokazywał nieudolności wladz Elbląga.
Pewnie się nie znam na biznesowych tematach, ale myslę, że ponowny hotel wymaga zbyt dużych nakladów, a przeznaczenie na Dom Spokojnej Starości wraz z gabinetami lekarskimi, rehabilitacją itp. byłby sensowny w tym budynku.
Elbląska baza noclegowa bez tego hotelu jest wystarczająca. Po co topić pieniądze bardzo niepewnych czasach? Najlepszym dyrektorem tego hotelu był Marek Turkowski z Olsztyna (na początku działalności hotelu), ale był niewygodny.
Na Dom Starości się nie nadaje. Nie ma ogrodu.
Głupoty opowiadasz. 7% VAT na usługę noclegu w hotelu.
Towarzyszu Robercie K ratuj kupuj modernizuj masz plany wykształcenie wizję nie przejmuj się co gadają żeś nierób nieudcznik he he
To w ogóle nie jest inwestycja tylko utopienie grubej kasy w błoto.
@B - Marek Turkowski to był prawdziwy hotelarz. To były lata świetnego prosperowania hotelu
Oddac Sołtysowi Głódziowi. On z tego zrobi Bazylike ala Licheń.