58
05.07.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ostatnia ekscelencja dyrektorka, kobieta duch, znikała jak przyszło do płatności, nie wiadomo gdzie i w jakich okolicznościach, a jak sie pojawiała, to głupa paliła. po co przyszłiście tak mawiała. co za babsztyl. ciekwae co z nią i jej personelem, bardzo niemiłe i niekulturalne towarzysztwo.
(2021.07.05)

info

23  
  1
Czy Daniel Obajtek i firma Orlen, oraz nasz poseł Leonard Krasulski zostali już o tym przetargu powiadomieni ? I to nie jest żart, tylko w takich przypadkach trzeba się angażować także radnym PiS i Miastu, by jak najszybciej załatwić ten temat. , by kolejny duży pomnik nieudolności, drugi po ciastkarskim Placu Konstytucji nie pokazywał nieudolności wladz Elbląga.
(2021.07.05)
Pewnie się nie znam na biznesowych tematach, ale myslę, że ponowny hotel wymaga zbyt dużych nakladów, a przeznaczenie na Dom Spokojnej Starości wraz z gabinetami lekarskimi, rehabilitacją itp. byłby sensowny w tym budynku.
(2021.07.05)
Elbląska baza noclegowa bez tego hotelu jest wystarczająca. Po co topić pieniądze bardzo niepewnych czasach? Najlepszym dyrektorem tego hotelu był Marek Turkowski z Olsztyna (na początku działalności hotelu), ale był niewygodny.
B (2021.07.05)
Na Dom Starości się nie nadaje. Nie ma ogrodu.
B (2021.07.05)
Głupoty opowiadasz. 7% VAT na usługę noclegu w hotelu.
(2021.07.05)
Towarzyszu Robercie K ratuj kupuj modernizuj masz plany wykształcenie wizję nie przejmuj się co gadają żeś nierób nieudcznik he he
(2021.07.05)

info

7  
  7
To w ogóle nie jest inwestycja tylko utopienie grubej kasy w błoto.
(2021.07.05)
@B - Marek Turkowski to był prawdziwy hotelarz. To były lata świetnego prosperowania hotelu
Jjaaa (2021.07.05)
Oddac Sołtysowi Głódziowi. On z tego zrobi Bazylike ala Licheń.
(2021.07.05)