Wybrany wątek opinii
Pewnie się nie znam na biznesowych tematach, ale myslę, że ponowny hotel wymaga zbyt dużych nakladów, a przeznaczenie na Dom Spokojnej Starości wraz z gabinetami lekarskimi, rehabilitacją itp. byłby sensowny w tym budynku.
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
Chyba żal.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Wymagałby dużych nakładów finansowych na dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wymiana drzwi na szersze, nowych wind i ogólnie dużej przebudowy i dowinasowansowania w sprzęt. Zwrot kosztów niepewny. Chyba pomysł nietrafiony. Brak też parkingu.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0