72
01.07.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@TeofilSkorupa - "od tego są specjaliści"- Specjaliści wiedzą, że lasem wygrać wyborów, się nie da dlatego po cichutku. Trzeba sprzedać wszystko, wszystkie bogactwa naturalne, tylko po to by na kiełbaskę wyborczą 500+ starczyło. Z czego będziecie płacić wyborcom 500+ następnym razem jak wygracie, bo Polscy klasy "no weź dej"znowu was wybiorą za te 500 zł. Ja nadziei na wolną i normalną Polskę już nie mam. Rozwalicie ją razem z grubymi klechami i Polakami "no weź dej". Żegnam - pisanie nie ma sensu, daję se spokój.
(2021.07.01)
@PeofilSkorupa - Skorupę do Chin! Lasy zostawić w spokoju.
(2021.07.01)
@TeofilSkorupa - Ile lat potrzeba, by pisowcy z klerem się nachapali do syta - nigdy, będą chapać do końca, no nie.
(2021.07.01)
Chodziło mi o szlak I punkt na GPS Urwisko Krystyny z ktorego jest piękny widok na Srebrny Potok a nie o Twoją Kryśkę, którą tak bronisz, jak tak lubi gotować to w porządeczku ja nie mam nic do tego kolego.
Urwisko z Krystyny (2021.07.01)
Gołym okiem widać, że te lasy co tu jeszcze 30 lat temu były to w tej chwili zagajniki co najwyżej. Tną ile wlezie i żadnej kary na nich nie ma. Jeszcze kilka lat i wytna wszystko. Zostana te nędzne zarośla których coraz więcej. SKANDAL !!!!
(2021.07.01)

info

18  
  2
"Dzięki tym pieniądzom możliwe jest dostarczanie drewna społeczeństwu "- Ale dlaczego społeczeństwu chińskiemu, włoskiemu i, o zgrozo!, niemieckiemu? I to nie w postaci desek, klepek, drzwi, ale w postaci nieprzetworzonej - czyste, żywe drewno, nasze zielone płuca, nasz tlen wyrwany z naszej krwi.
(2021.07.01)
Państwo w Państwie. Fajna robota
(2021.07.01)

info

14  
  0
Po nas choćby potop
(2021.07.01)

info

14  
  0
Nie ma państwa, jest jaśnie państwo.
(2021.07.01)

info

12  
  0
Nie wycinać drzew a d--ę palcem wycierajcie
mnich (2021.07.01)

info

2  
  11