UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gołym okiem widać, że te lasy co tu jeszcze 30 lat temu były to w tej chwili zagajniki co najwyżej. Tną ile wlezie i żadnej kary na nich nie ma. Jeszcze kilka lat i wytna wszystko. Zostana te nędzne zarośla których coraz więcej. SKANDAL !!!!