UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa - Ile lat potrzeba, by pisowcy z klerem się nachapali do syta - nigdy, będą chapać do końca, no nie.
@TeofilSkorupa - Ile lat potrzeba, by pisowcy z klerem się nachapali do syta - nigdy, będą chapać do końca, no nie.