UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa - "od tego są specjaliści"- Specjaliści wiedzą, że lasem wygrać wyborów, się nie da dlatego po cichutku. Trzeba sprzedać wszystko, wszystkie bogactwa naturalne, tylko po to by na kiełbaskę wyborczą 500+ starczyło. Z czego będziecie płacić wyborcom 500+ następnym razem jak wygracie, bo Polscy klasy "no weź dej"znowu was wybiorą za te 500 zł. Ja nadziei na wolną i normalną Polskę już nie mam. Rozwalicie ją razem z grubymi klechami i Polakami "no weź dej". Żegnam - pisanie nie ma sensu, daję se spokój.