UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chodziło mi o szlak I punkt na GPS Urwisko Krystyny z ktorego jest piękny widok na Srebrny Potok a nie o Twoją Kryśkę, którą tak bronisz, jak tak lubi gotować to w porządeczku ja nie mam nic do tego kolego.
Urwisko z Krystyny