Wybrany wątek opinii

Brawo prawie i sprawiedliwe rządy. Pora zrobić w lesie porządek po latach nieudolnych rządów lewacko-liberalnych. Będzie czym dzielić dla swoich!
PeofilSkorupa (2021.07.01)
@PeofilSkorupa - Żałosny podszywie od tego są specjaliści żeby wiedzieć ile trzeba wyciąć żeby las mógł należycie się rozwijać i jedne drzewa nie przeszkadzały innym.
TeofilSkorupa (2021.07.01)
@TeofilSkorupa - "od tego są specjaliści"- Specjaliści wiedzą, że lasem wygrać wyborów, się nie da dlatego po cichutku. Trzeba sprzedać wszystko, wszystkie bogactwa naturalne, tylko po to by na kiełbaskę wyborczą 500+ starczyło. Z czego będziecie płacić wyborcom 500+ następnym razem jak wygracie, bo Polscy klasy "no weź dej"znowu was wybiorą za te 500 zł. Ja nadziei na wolną i normalną Polskę już nie mam. Rozwalicie ją razem z grubymi klechami i Polakami "no weź dej". Żegnam - pisanie nie ma sensu, daję se spokój.
(2021.07.01)
@PeofilSkorupa - Skorupę do Chin! Lasy zostawić w spokoju.
(2021.07.01)
@TeofilSkorupa - Ile lat potrzeba, by pisowcy z klerem się nachapali do syta - nigdy, będą chapać do końca, no nie.
(2021.07.01)
@TeofilSkorupa - Nie tłumacz głąbom bo oni widzą tylko cięcie, bo tak im powiedziano. Taaa kiedyś nie wycinano drzew bo drewno brano ze składu jak prąd z gniazdka. Żałosne niedouki. Bo tvn nie poda takich danych ile procentowo przybywa rocznie terenów zalesionych. To wiedza tajemna.
braksłów12 (2021.07.01)
@braksłów12 - Idz Pan w TVPiS tam tylko g. wno prawda.
(2021.07.02)
Idz to TVN -same kłamstwa -całą dobę !!!!!
pepe (2021.07.02)
Powrót do komentarzy