72
01.07.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To przez ciebie wróbelku wycinają drzewa powstrzymaj ich bo inaczej będziesz wdychał spaliny z blachosmrodow
(2021.07.01)

info

12  
  8
Od kilku lat obserwuję totalną grabież drzewostanu w Krasnym Lesie, inaczej nie można tego nazwać !
rowerzysta i narciarz biegowy (2021.07.01)
Zastanówcie się co robicie. Zwierzęta nie mają już gdzie się schować. Czy wasi szefowie muszą 'tak mało zarabiać.
borówa (2021.07.01)

info

14  
  3
I Ciebie
Mirek555 (2021.07.01)
@Mirek555 - Ty pier. .. .. Pisiorze
(2021.07.01)
A czarnym kieckom - czyli niebiańskiej mafii z czegoś na bzdety trzeba dać duuużo kasy. Mówią o ubóstwie, że szybciej wielbłąd przez ucho igielne wejdzie do królestwa niebieskiego niż bogaci, faryzeusze, hipokryci itd. Gdyby to była prawda, to ten cwaniak od danieli oddałby majątek w szczytnym celu. I tak go niebawem odda.
(2021.07.01)

info

13  
  7
Nie każdy zdaje sobie sprawę że drewno pochodzi z lasu, a korzystamy z niego na codzień wszyscy. Dobrze ze lasy użytkuje się w Polsce i Europie w sposób zrównoważony.
(2021.07.01)

info

9  
  9
@GłębokaMyśl - To nie nasz człowiek
NadszyszkownikKilkujadek (2021.07.01)
41 mln m3 razy 200 zł za m3 to daje 8 200 000 000 tj ponad 8,2 miliarda I maja juz tyle let problem z uregulowaniem niebieskiego potoku, albo z Mostkiem Elewów. Leśnicy proszę nie krępujcie się, wyciągnijcie kasę od swoich władz na te konieczne naprawy, las daje wiele a tak mało potrzebuje, prosi Cie o to taki jeden elew
Urwisko z Krystyny (2021.07.01)
@Urwisko z Krystyny - Czego sie czepiasz Kryśki, kobita robi co może, by było co do gara włożyć, a ze czasem se ktoś wloży - to nie twoja broszka!
(2021.07.01)