UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chodziło mi o szlak I punkt na GPS Urwisko Krystyny z ktorego jest piękny widok na Srebrny Potok a nie o Twoją Kryśkę, którą tak bronisz, jak tak lubi gotować to w porządeczku ja nie mam nic do tego kolego.

Urwisko z Krystyny