UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Budujmy, bo się dotacja zmarnuje"To właściwie jedyny powód budowy tej drogi. Co powie prezydent jak wybrany wariant II ominie jednak Bażantarnię (oby)? Po co budował drogę aż do leśniczówki? "Bo dotacja by się zmarnowała"