Wybrany wątek opinii

Kierowcy wam ciągle mało tych dróg i mało. Wystarczy porządnie zsychronizować swiatła w tym mieście i już inaczej by się jeżdziło. Jedyna zielona atrakcja w tym mieście a tam przez środek smródka w posaci aut.
Jurek lubiący zieleń (2021.06.28)
@Jurek lubiący zieleń - Pożądny psychiatra tobie potrzebny
and.leszcz (2021.07.04)
Powrót do komentarzy