UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ktoś kto nigdy nie korzysta z tamtej części miasta nie powinien zabierać głosu. Wstyd to myśleć tylko o sobie.
Obiektywny
Ktoś kto nigdy nie korzysta z tamtej części miasta nie powinien zabierać głosu. Wstyd to myśleć tylko o sobie.
Obiektywny