UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
najprostrzy sposób na mieszkanie za free, bierzesz Karynę, robisz dzieci corocznie przez 5-6 lat, po góra 3 latach miasto daje ci mieszkanie, no nie ma siły, dostajesz chatę i to minimum 3- 4 pokoje, ważne aby Karyna była ogarnięta i żeby dzieci nie zabrała opieka, po 4 dzieciaku ma Karyna emeryturę i ty jako facet też ją dostaniesz za 5- 6 lat zmienią przepisy, ważne aby księdza po kolrndzie przyjmować, słuchajcie kochani dzieci to teraz żyła złota, można spokojnie z nich żyć bezstresowo
Doradca od nierucho