UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Teofil Podskorupnik - Gościu elbląski, te twoje osiedla to będą ziały pustką jak odsetki skoczą w górę. Najgorszy czas dla inwestowania w mieszkania.


Anuluj