UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@GłębokaMyśl - Jak chcesz głęboko myśleć do sięgnij jeszcze głębiej i nie mieszaj z samorządem elbląskim Jarusia bo samorząd nie PISowski.


Anuluj