UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

proponuję aby nowe osiedle nosiłe nazwę "RAJSKIE OGRODY EXLUSIVE"ta nazwa nawiązywałaby do wyjątkowo ekskluzywnej lokializacji, . .. prosze mi nie dziekować

ewre

Anuluj