Wybrany wątek opinii

Będzie kolejne osiedle dla inwestorów z Gdańska.
Bez zmian . (2021.06.22)
@Bez zmian . - Moga byc nawet z Dubaju byleby pieknie osiedla rosły.
Teofil Podskorupnik (2021.06.22)
@Teofil Podskorupnik - Gościu elbląski, te twoje osiedla to będą ziały pustką jak odsetki skoczą w górę. Najgorszy czas dla inwestowania w mieszkania.
(2021.06.23)
Powrót do komentarzy