Wybrany wątek opinii
Będzie kolejne osiedle dla inwestorów z Gdańska.
Do moderacji
Odpowiedz
18
1
@Bez zmian . - Moga byc nawet z Dubaju byleby pieknie osiedla rosły.
Do moderacji
Odpowiedz
18
5
@Teofil Podskorupnik - Gościu elbląski, te twoje osiedla to będą ziały pustką jak odsetki skoczą w górę. Najgorszy czas dla inwestowania w mieszkania.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0