UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To nie wina EKO anie EPECu ze cena CO2 wzrosła do granic absurdu. Przy spalaniu 1t węgla produkujemy 2t CO2 - łatwo policzyć ile kosztów niesie za sobą wyprodukowanie 1GJ ciepła - otóż ponad 41 zł przy dzisiejszych kursach Euro. To kochana unia niszczy polską gospodarkę windując bez ograniczeń cenę CO2 - jeszcze pod koniec roku cena na poziomie 26Euto/tona dzisiaj 53Euro/tona - co było powodem tak drastycznych wzrostów cen CO2 - nic - UE. .. .Ehhh
takietametam