UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@mimix - Gdyby nie Unia, płacilibyśmy dawno dziesięcinę kościołowi. Dlatego tak jej nienawidzą.
edytowany
@mimix - Gdyby nie Unia, płacilibyśmy dawno dziesięcinę kościołowi. Dlatego tak jej nienawidzą.
edytowany