UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nie wina EKO anie EPECu ze cena CO2 wzrosła do granic absurdu. Przy spalaniu 1t węgla produkujemy 2t CO2 - łatwo policzyć ile kosztów niesie za sobą wyprodukowanie 1GJ ciepła - otóż ponad 41 zł przy dzisiejszych kursach Euro. To kochana unia niszczy polską gospodarkę windując bez ograniczeń cenę CO2 - jeszcze pod koniec roku cena na poziomie 26Euto/tona dzisiaj 53Euro/tona - co było powodem tak drastycznych wzrostów cen CO2 - nic - UE. .. .Ehhh

takietametam

Anuluj