UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"W Elblągu nie rządzi PiS. Proszę nie manipulować ludzkimi umysłami"- Przepraszam, a rządowy minister energetyki obecnie to z totalnej opozycji jest? Kto tu manipuluje?

edytowany

Anuluj