A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Skorupa czujesz się dojony przez ziomkow z kc pis?
Niech jeszcze tu jakiś pisowiec pochwali się, co obecnie robią z drzewami w Puszczy Augustowskiej. Sił brakuje od tych wiadomości. KTO to coś wybrał?!
Przecież już jest opłata za odprowadzanie wód opadowych.
Mało wiesz człowieku. Mam dla Ciebie zagadkę: dlaczego w Warszawie rachunki spadną?
Podatek od deszczu już jest dawno, najpierw był tylko od powierzchni utwardzonych (drogi, chodniki), teraz już jest dodatkowo od dachów.
Dlatego jeszcze istnieje!Polszewiki by już nas sprzedały!
@edytowany - Pis zamiast eksportować konie z Janowa eksportuje nasze drzewa, nasze zielone płuca, nasze płuca nam wyrywa.
To nie wina energi, która jest spółką giełdową i musi zarabiać, tylko wieloletnich zaniedbań słoniny i Wróblewskiego, ktorzy nie zmodernizowali systemu na czas, a ten drugi jeszcze nas okllamal w kampanii o obniżce cen za ciepło o 20%. Czas odwołać go w referendum
A miało być 20% taniej. Zresztą w tym mieście wszystko co pozytywne to tylko ma być - a nie ma nic ciekawego. Tylko podwyżki, śmieci, ciepło. ..