71
16.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Skorupa czujesz się dojony przez ziomkow z kc pis?
(2021.06.16)

info

2  
  2
Niech jeszcze tu jakiś pisowiec pochwali się, co obecnie robią z drzewami w Puszczy Augustowskiej. Sił brakuje od tych wiadomości. KTO to coś wybrał?!
edytowany (2021.06.16)

info

3  
  2
Przecież już jest opłata za odprowadzanie wód opadowych.
(2021.06.16)
Mało wiesz człowieku. Mam dla Ciebie zagadkę: dlaczego w Warszawie rachunki spadną?
(2021.06.16)
Podatek od deszczu już jest dawno, najpierw był tylko od powierzchni utwardzonych (drogi, chodniki), teraz już jest dodatkowo od dachów.
(2021.06.16)
Nie marudzić kapitalistyczne krokodyle, tylko do pracy i inwestycji się brać - za chwilę wasza ukochana banksterka wprowadzi wam jeszcze oprocentowanie ujemne lokat bankowych, to dopiero się zacznie lament, larum, krzyk i tumult, że kradno i że rabujo; osobiście mam nadzieję, że już od kwot lokat zegarków o wartości mieszkania się zacznie, bo przez te sute, publiczne miliardy covidopłat, to grubo natezaurowaliście:)🚩 #PodatekProgresywny, #PodatekKapitałowy, #PodatekMajątkowy, #CITbidena!
RobertKoliński (2021.06.16)
Dlatego jeszcze istnieje!Polszewiki by już nas sprzedały!
Zbyszek65 (2021.06.16)
@edytowany - Pis zamiast eksportować konie z Janowa eksportuje nasze drzewa, nasze zielone płuca, nasze płuca nam wyrywa.
(2021.06.16)

info

0  
  3
To nie wina energi, która jest spółką giełdową i musi zarabiać, tylko wieloletnich zaniedbań słoniny i Wróblewskiego, ktorzy nie zmodernizowali systemu na czas, a ten drugi jeszcze nas okllamal w kampanii o obniżce cen za ciepło o 20%. Czas odwołać go w referendum
Upadły Harley (2021.06.16)

info

13  
  1
A miało być 20% taniej. Zresztą w tym mieście wszystko co pozytywne to tylko ma być - a nie ma nic ciekawego. Tylko podwyżki, śmieci, ciepło. ..
(2021.06.16)

info

12  
  0