UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z tego co słyszałem w ZUO był projekt uruchomienia spalarni, przystosowano nawet do tego instalacje, zakupiono specjalny młynek do przerobu surowców na wysoko kaloryczne paliwo, były dotacje z Unii. Miała powstać elektrociepłownia z czego mogła by zasilić część miasta, Rubno i okolice. Projekt umarł - EPEC dalej pozostaje monopolistą Elbląskiego rynku.
Pani z Gda