54
14.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@obrzydliwy działacz polityczn - @obrzydliwy działacz politycznym jestem autorem tych słów i jest Pan/Pani w błędzie oczerniając mnie o działania polityczne. Jestem użytkownikiem tej drogi i mieszkańcem regionu, ale jestem również podatnikiem i pełnoprawnym wyborcą, stąd moje pytanie i oskarżenia. Jeśli Ostróda, Olsztyn, Olesno, itd itd, dostają drogi klasy „S” to dlaczego nie dostanie tego Elbląg? Boję się jako kierowca korzystać z tej drogi, marnuje swój czas na dojazdy i ciągniecie sie za maszynami rolniczymi, które użytkują trasę. Mam zasadne przypuszczenie, że decyzja GDDKiA jest „karą” za brak przynależności regionu do PiS. Niestety…wojna polityczna trwa i kłóci Polaków między sobą, a coś takiego nie powinno mieć miejsca. Skoro DK22 ma być przebudowana to zróbmy coś porządnego…bezpiecznego i funkcjonalnego.
Michal… (2021.06.14)
@TeofilSkorupa - TVP i TVN to ogłupiające telewizje, nie oglądam od bardzo dawna. Nie jestem liberałem. mam po prostu oczy otwarte.
edytowany (2021.06.14)
@edytowany - Przestań opowiadać propagandowe bzdury i sięgnij choć po jakąś Ekonomię Dla Opornych, bo wypisujesz takie Budko-dyrdymały, że lepszego wodolejstwa to nawet u Kurskiego nie uświadczysz; Polecam bardzo dobry podcast ekonomiczny na temat, z którego dowiedzą się ekonomiczni lib-ignoranci między innymi: 💀 Czy do inflacji wliczają się ceny lokomotyw i tankowców? 💀 Czy w Polsce jest drożyzna? 💀 Skąd się bierze inflacja i dlaczego nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie? 💀 Czy 500+ wywołało potężną inflację? 💀 I dlaczego wydaje Wam się, że jest drożyzna nawet jeśli jej nie ma. [Więcej w sieci. ] Pomyślnej edukacji; #lewica, #edukacja, #ekonomia, #MythBusters, #TaxTheRich! 🚩
lubie.kefir (2021.06.14)
@kol. E. J. Nadzalewow - tak, akurat masz racje kluby z nowszym stadionem chociaz nie zmniejszyly obroty, ale jesli liczyć przed to tam gdzie miało być euro stadiony byly nieekonomiczne i bezzwrotne. .
slusznie (2021.06.14)
@TeofilSkorupa - Czyli TVP jest teraz tylko dla prostych ludzi? To tak samo jak obecny PR3 Polskiego radia, którego kiedyś słuchałem.
edytowany (2021.06.14)
No Teofil, jak wybory w Rzeszowie?
edytowany (2021.06.14)
@lubie.kefir - Ceny rosną - bo mogą - doskonałe PISowskie wytłumaczenie. Na zdjęciu brak biało czerwonej flagi, gdyż wtedy według ekspertów PIS to co napisane lub powiedziane publicznie staje się niepodważalną prawdą objawioną. Ceny niestety rosną - bo ktoś tak zaplanował (robienie w balona naiwnych), lub ktoś nie ma pojęcia o ekonomi (w to wątpię). Jeśli za stówę mogę w grudniu 2020 kupić połowę tego co mogłem w styczniu 2020 - to nie inflacja, tylko moja paranoja (szkoda, że mimo tej paranoi, muszę jednak płacić dużo więcej w sklepach i opłatach). Szkoda już o tym PISać.
edytowany (2021.06.14)
@edytowany - Wybory w Rzeszowie maja kluczowe znaczenie dla realizacji projektu drogki Elbląg-Malbork. .. Weź sie lecz człowieku.
(2021.06.14)
"Wybory w Rzeszowie maja kluczowe znaczenie dla realizacji projektu drogki Elbląg-Malbork"- Nie, maja tylko znaczenie długofalowe. .. dla Polski.
edytowany (2021.06.14)
@edytowany - Wynika to ze złodziejskiej natury neoliberalnych chciwców-egoistów zwanych humorystycznie "przedsiębiorco-pracodawcami", którzy "rekompensują"sobie w ten sposób "straty", które rzekomo ponoszą musząc płacić państwu uczciwie podatki (czego oczywiście i tak nie robią). Wszystko jest wyjaśnione, ale oczywiście w lenistwie umysłowym swoim nawet nie zadałeś sobie trudu, żeby wzmiankowany podcast odnaleźć - tak właśnie wygląda neoliberalna edÓkacja:)[Taki na przykład lekarz prowadzący własny gabinet, budzi się po Sylwestrze z kacem i myśli - skoro w zeszłym roku brał 100 złotych i było pełno pacjentów, to w tym roku weźmie odrobinę więcej, na przykład 110 złotych, zarobi więcej, a pacjent jak zobaczy taką podwyżkę to machnie na to ręką, bo co to jest 10 złotych, stać go. U mnie fryzjerka co roku jakby podnosiła stawkę o 5 złotych, co idę na wiosnę to 5 złotych drożej niż w poprzednim roku. I dlatego w usługach ceny rosną. Jak komuś się powiedzie i nie narzeka na niedobór klientów, to od kolejnego roku troszeczkę im podwyższy, tak żeby nie zniechęcić, ale lepiej zarobić. I przypadkiem wszyscy podnoszą jednocześnie, chociaż nie ma jakiejś zmowy między nimi, tylko dochodzą do podobnych wniosków. Bezpieczne maksimum to właśnie te 5 do 10%, z taką różnicą klient się pogodzi, z większą to mógłby zacząć szukać u konkurencji. ]
lubie.kefir (2021.06.14)