UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa - TVP i TVN to ogłupiające telewizje, nie oglądam od bardzo dawna. Nie jestem liberałem. mam po prostu oczy otwarte.
edytowany
@TeofilSkorupa - TVP i TVN to ogłupiające telewizje, nie oglądam od bardzo dawna. Nie jestem liberałem. mam po prostu oczy otwarte.
edytowany