UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofilSkorupa - TVP i TVN to ogłupiające telewizje, nie oglądam od bardzo dawna. Nie jestem liberałem. mam po prostu oczy otwarte.

edytowany

Anuluj