UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@lubie.kefir - Ceny rosną - bo mogą - doskonałe PISowskie wytłumaczenie. Na zdjęciu brak biało czerwonej flagi, gdyż wtedy według ekspertów PIS to co napisane lub powiedziane publicznie staje się niepodważalną prawdą objawioną. Ceny niestety rosną - bo ktoś tak zaplanował (robienie w balona naiwnych), lub ktoś nie ma pojęcia o ekonomi (w to wątpię). Jeśli za stówę mogę w grudniu 2020 kupić połowę tego co mogłem w styczniu 2020 - to nie inflacja, tylko moja paranoja (szkoda, że mimo tej paranoi, muszę jednak płacić dużo więcej w sklepach i opłatach). Szkoda już o tym PISać.
edytowany