54
14.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tylko pamiętajcie, PIS inwestuje zrzucając koszty finalnie na szarego obywatela. To każdy z nas poniesie te koszty na własnej skórze!
(2021.06.14)
A jak inwestowało PO-PSL w nieekonomiczne, bezzwrotne stadiony na Euro2012,zimne termy lidzbarskie czy słynne lotnisko w Szymanach, to działacze-krętacze zapłacili wtedy ze swoich?
kol. E. J. Nadzalewow (2021.06.14)
@Olejarka - Człowieku, zanim napiszesz poczytaj troche w internecie o organizacji i zarzadzaniu drogami w PL. unikniesz w ten sposób kompromitacji.
Jerzy Lebioda (2021.06.14)
Zawsze koszty ponosi obywatel. Niezaleznie od władzy pieniadze sa z podatkow. Chodzi o to zeby były wydawane z głową.
Jerzy Lebioda (2021.06.14)
@Jerzy Lebioda - "Niezależnie od władzy pieniądze są z podatków"- W przypadku PIS, są z podatków, . ale i ciągłych podwyżek cen. To różnica.
edytowany (2021.06.14)
@edytowany - Co za bezedura - czy mamy przez to rozumieć, że za szkodników-neoliberałów i ich partnerów koalicyjnych z Rodziny Na Swojem, to zali podatków i inflacyji nie było?;
lubie.kefir (2021.06.14)
@lubie.kefir - Wiesz co to planowany budżet kraju? Co to prognozowanie wydatków państwa? (jak się zna roczny przychód do kasy państwowej z podatków - można zaplanować inwestycje)Niestety teraz tego nie robią, jak brakuje to ciach obywatela!. Skąd są obecnie te wielkie podwyżki w sklepach i opłatach CO?
edytowany (2021.06.14)
Gierek też zadbał o szarego człowieka i ten szary człowiek miał potem kartki na cukier, mięso, buty itd, to się to kończy takie dbamoie, szary człowiek niech zadba sam o siebie a nie okrada innych z ich cięzko zarobionej kasy
dsdsdfs (2021.06.14)
Ta droga powinna być 4 pasmowa ekspresówka!!!
(2021.06.14)

info

7  
  6
@TeofilSkorupa - Orle, to dlaczego za tych co dzielili miedzy siebie CENY stały w miejscu przez lata? Dlaczego nie daliście opłacalnej dla państwa ulgi podatkowej w takiej samej kwocie (nawet płaconej co miesiąc, ale ulgi podatkowej)zamiast 500+ - bo dostający musiałby pracować, a to nie Wasz elektorat? Tak wy pogadacie, a my wszyscy za to DODATKOWO płacimy!
edytowany (2021.06.14)