UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@obrzydliwy działacz polityczn - @obrzydliwy działacz politycznym jestem autorem tych słów i jest Pan/Pani w błędzie oczerniając mnie o działania polityczne. Jestem użytkownikiem tej drogi i mieszkańcem regionu, ale jestem również podatnikiem i pełnoprawnym wyborcą, stąd moje pytanie i oskarżenia. Jeśli Ostróda, Olsztyn, Olesno, itd itd, dostają drogi klasy „S” to dlaczego nie dostanie tego Elbląg? Boję się jako kierowca korzystać z tej drogi, marnuje swój czas na dojazdy i ciągniecie sie za maszynami rolniczymi, które użytkują trasę. Mam zasadne przypuszczenie, że decyzja GDDKiA jest „karą” za brak przynależności regionu do PiS. Niestety…wojna polityczna trwa i kłóci Polaków między sobą, a coś takiego nie powinno mieć miejsca. Skoro DK22 ma być przebudowana to zróbmy coś porządnego…bezpiecznego i funkcjonalnego.
Michal…