A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jak to dlaczego ? bo w Elblągu odpowiedzialni za takie inwestycje to głupki
na parking nie wpadli bo po co kurła
projektantom styki sie poprzepalaly w mozgownicach, zaswitalo w glowie i bezpieczniki poszly i caly misterny plan tez
Tak to jest, jak miejskie projektują wszystko przy użyciu mapy, d..nie ruszając z wygodnego gabinetu, bo im kawa wystygnie.
Jakie ścieżki rowerowe. W Elblągu jest ich może kilka, reszta to oszukiwanie tak rowerzystów jak i pieszych. To co uważa się za ścieżki są to jedynie miejsca zezwalające na przejazd rowerem po chodniku. I tam nadal pierwszeństwo ma pieszy. Wreszcie czas najwyższy skończyć z tym niepoważnym podejściem większości rowerzystów, że oznakowanie kolorem "ścieżkowym"chodnika to ścieżka rowerowa. Nieprawda to tylko kolor drogi się zgadza, bo jeszcze kiedy kładziono tam tego koloru polbruk to o ścieżkach rowerowych nikt wtedy nawet nie myślał. Tak jest w ciągu chodnika ulicy Robotniczej od skrzyżowania z Brzeską w kierunku Obrońców Pokoju. Tam prawie 30 lat temu tak ułożono polbruk, bo ten rowerowy kolor oznaczał miejsce na parkowanie samochodami, szczególnie odwożących dzieci do ówczesnej "dwójki". A teraz nieuki kodeksowe uważają ten odcinek za drogę rowerową i jeszcze bezczelnie obcyngalają pieszych, źe im nie ustępują przejazdu. A że w Polsce króluje teraz bezprawie i niesprawiedliwość to nikt w tej kwestii nie reaguje i nadal tworzone są głupstwa typu oto nowa ścieżka. Tymczasem pieszy idący chodnikiem po ulicy Niepodległości musi umieć fruwać, bo są tam odcinki, gdzie nie ma ciągłości ruch pieszego.
Teofil Skorupa na prezydenta
Zaraz zaraz. .tam miala byc sciezka prowadzaca w górę do Wspólnej. .. czyzby ten protest mieszkańców zadziałał?
@Wyborca z Elblaga - Widzę że mam do czynienia z, człowiekiem inteligentnym, zorientowanym w sprawach publicznych.
@SąsiadMateusz daj spokój polemikom z idiotami. Niech wrócą do przepisów RD. Drażnią się z Tobą. Olej ich, szkoda zdrowia na głąbów.
na wspólnej jest kontrpas a nie ścieżka rowerowa. .. pobudka posiadacze prawa jazda z chipsów. ..