49
08.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jak to dlaczego ? bo w Elblągu odpowiedzialni za takie inwestycje to głupki
(2021.06.08)

info

2  
  0
na parking nie wpadli bo po co kurła
(2021.06.08)

info

0  
  0
projektantom styki sie poprzepalaly w mozgownicach, zaswitalo w glowie i bezpieczniki poszly i caly misterny plan tez
Tak to jest, jak miejskie projektują wszystko przy użyciu mapy, d..nie ruszając z wygodnego gabinetu, bo im kawa wystygnie.
Stańczyk Elbląski (2021.06.08)

info

3  
  0
Jakie ścieżki rowerowe. W Elblągu jest ich może kilka, reszta to oszukiwanie tak rowerzystów jak i pieszych. To co uważa się za ścieżki są to jedynie miejsca zezwalające na przejazd rowerem po chodniku. I tam nadal pierwszeństwo ma pieszy. Wreszcie czas najwyższy skończyć z tym niepoważnym podejściem większości rowerzystów, że oznakowanie kolorem "ścieżkowym"chodnika to ścieżka rowerowa. Nieprawda to tylko kolor drogi się zgadza, bo jeszcze kiedy kładziono tam tego koloru polbruk to o ścieżkach rowerowych nikt wtedy nawet nie myślał. Tak jest w ciągu chodnika ulicy Robotniczej od skrzyżowania z Brzeską w kierunku Obrońców Pokoju. Tam prawie 30 lat temu tak ułożono polbruk, bo ten rowerowy kolor oznaczał miejsce na parkowanie samochodami, szczególnie odwożących dzieci do ówczesnej "dwójki". A teraz nieuki kodeksowe uważają ten odcinek za drogę rowerową i jeszcze bezczelnie obcyngalają pieszych, źe im nie ustępują przejazdu. A że w Polsce króluje teraz bezprawie i niesprawiedliwość to nikt w tej kwestii nie reaguje i nadal tworzone są głupstwa typu oto nowa ścieżka. Tymczasem pieszy idący chodnikiem po ulicy Niepodległości musi umieć fruwać, bo są tam odcinki, gdzie nie ma ciągłości ruch pieszego.
J. B B. (2021.06.08)

info

3  
  1
Teofil Skorupa na prezydenta
(2021.06.08)

info

1  
  0
Zaraz zaraz. .tam miala byc sciezka prowadzaca w górę do Wspólnej. .. czyzby ten protest mieszkańców zadziałał?
Krulewna (2021.06.08)

info

0  
  2
@Wyborca z Elblaga - Widzę że mam do czynienia z, człowiekiem inteligentnym, zorientowanym w sprawach publicznych.
TeofilSkorupa (2021.06.08)
@SąsiadMateusz daj spokój polemikom z idiotami. Niech wrócą do przepisów RD. Drażnią się z Tobą. Olej ich, szkoda zdrowia na głąbów.
(2021.06.08)

info

1  
  0
na wspólnej jest kontrpas a nie ścieżka rowerowa. .. pobudka posiadacze prawa jazda z chipsów. ..
kolaz (2021.06.08)

info

0  
  0