UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za ten parking na Agrykola byłaby dokończona ścieżka rowerowa do ul. Wspólnej. .. .ale po co. .. mamy kolejny absurd dróg donikąd. .
Pik
Za ten parking na Agrykola byłaby dokończona ścieżka rowerowa do ul. Wspólnej. .. .ale po co. .. mamy kolejny absurd dróg donikąd. .
Pik