UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za ten parking na Agrykola byłaby dokończona ścieżka rowerowa do ul. Wspólnej. .. .ale po co. .. mamy kolejny absurd dróg donikąd. .

Pik

Anuluj