UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jjrr - nie wiem czy dali łapówkę, ale wygląda to na celowe działanie. zostawili szeroki chodnik żeby samochody mogły na nim parkować. przedłużenie ścieżki jest zbyt logiczne.


Anuluj