UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jjrr - nie wiem czy dali łapówkę, ale wygląda to na celowe działanie. zostawili szeroki chodnik żeby samochody mogły na nim parkować. przedłużenie ścieżki jest zbyt logiczne.
@Jjrr - nie wiem czy dali łapówkę, ale wygląda to na celowe działanie. zostawili szeroki chodnik żeby samochody mogły na nim parkować. przedłużenie ścieżki jest zbyt logiczne.