A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jedyny sposob to do lasu, no Elblazanie smialo. las se da rady, nie za sto lat, a za dwiscie ale da rady. Garbusiarz cyklista
@Eugen - Dzięki za informację. Mam w domu trochę starych żarówek, tonerów, to wyniosę tam, zamiast wywalać do śmietnika
stoją do puki, jakis mądry po wypiciu browara nie będzie chciał sprawdzić wytrzymałości lub co też może być w środku ?
@kgb - Aż tyle tych punktów Jezusie i Matulo. Elbląg metropolią na miarę Nju Jork.
Bardzo dobry pomysł bo wielu mieszkancow nie wie co zrobic z elektroodpadami. A punktów do utylizacji jest tylko kilka w Elblągu. Widziałem podobne pojemniki na elektroodpady w Kołobrzegu. Cieszy mnie to ze Elblag nie odstaje od innych miast pod wieloma względami.
Dlaczego nikt nie napisze oficjalnie że szczepienia to światowy eksperyment medyczny który miliony ludzi będzie kosztować zdrowie, a nawet życie? Dlaczego nikt nie napisze że szczepionki nie są oficjalnie dopuszczone do użytku, a są tylko warunkowo dopuszczone w celach eksperymentalnych ? Dlaczego ludzie są oszukiwani ? Dlaczego rząd wycenił zdrowie i życie Polaków na 500 zł i zrobili loterię za to by ludzie bezmyślnie szli na eksperyment zwany szczepieniem i być może wygrają 500 zł ? To jest waszym zdaniem normalne ?
Każda taka inicjatywa jest bardzo cenna. Tylko Nobla dla tego kto znajdzie sposób na to aby zmusić "obatela"i zarazem suwerena do tego aby do korzystał z tego dobrodziejstwa. Bo jak widać po elbląskich zabudowach na odpady suweren uprawia własna politykę polegającą na totalnym nieprzestrzeganiu zasad segregacji odpadów.
Proszę mi wybaczyć ale jeśli widzę, że ktoś zagłosował na tą inicjatywę jako KIT (19 osób)to nie pozostaje mi inaczej takich ludzi nazwać jak "the-bill". Jakim to trzeba być prostakiem i naprawdę idiotą żeby zagłosować za porządkiem na NIE. Jak w takim społeczeństwie można robić cokolwiek pro-. .. .Wszystko negują, nic się nie podoba. Ludzie, ogarnijcie się trochę. !!!
rewelacja, jeszcze tylko popracować nad punktami dla odpadów niebezpiecznych. Ostatnio próbowałem oddać do punktu podanego na stronie urzędu miasta. Pan tam pracujący był szczerze zdziwiony i stwierdził, że on nic nie wie. .. .