UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

rewelacja, jeszcze tylko popracować nad punktami dla odpadów niebezpiecznych. Ostatnio próbowałem oddać do punktu podanego na stronie urzędu miasta. Pan tam pracujący był szczerze zdziwiony i stwierdził, że on nic nie wie. .. .

TimTim