UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobry pomysł bo wielu mieszkancow nie wie co zrobic z elektroodpadami. A punktów do utylizacji jest tylko kilka w Elblągu. Widziałem podobne pojemniki na elektroodpady w Kołobrzegu. Cieszy mnie to ze Elblag nie odstaje od innych miast pod wieloma względami.

ekolog

Anuluj